Size nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Emzirme Danışmanlığı / (Online veya Ev Ziyareti):

  Emzirme sürecine donanımlı bir şekilde hazırlanın

  Anne sütünün içeriği, sütün zaman içindeki değişimi, önemi, hem anne ve hem bebek için sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgiler, ilk günlerde meme uçlarında oluşabilecek tahrişi önlemek için doğru emzirme tekniğine dair bilinmesi gerekenler, süt kanallarının tıkanması ve  memelerde oluşabilecek iltihap sorununa dair işaretler ve ne gibi önlemler alabileceğiniz, sütünüzün az veya gereğinden çok gelmesi durumunda çözüm önerileri, emziren annenin beslenme sürecinde bilmesi gerekenler, anne sütünü arttırmak için önerilen yiyecek ve içeceklerle ilgili dikkat edilmesi gerekenler, bebeğin memeyi reddetmesi durumunda çözüm önerileri, bebeklerde dil bağıyla oluşan problemlerin nasıl fark edildiği ve  bu durumun emzirmeye olan etkisi, sütünüzün yeterli olup olmadığına dair ipuçları, gece emzirmelerinin ne zaman itibariyle azalabileceği, emzirmenin imkansız olduğu durumlarda hazır mama ile beslenme seçeneğine geçmeden önce alternatif besleme şekilleriyle ilgili detaylı bilginin verilmesi, sütünü sağarak veren annelerin süt sağma, saklama ve hijyen koşullarıyla ilgili bilinmesi gerekenler gibi konularda sizlere destek olabiliriz.
   Her anne ve her bebek birbirinden farklıdır ve anneler emzirme serüvenlerinde birbirinden çok farklı sorularla bizden destek istemektedirler. Bu sebeple emzirme sürecinizle ilgili olarak destek almak istediğiniz konu ne olursa olsun sadece size ve bebeğinize özel olarak düşünülmüş ve sizlerle birlikte üreteceğimiz bir çözüm planı sunmaktadır. 

  Bu hizmet online ve ev ziyareti olarak verilmektedir. Hizmeti hamilelik döneminizden itibaren alabilirsiniz. Online yerine ev ziyareti şeklinde hizmeti almak istediğinizde, emzirme ile ilgili tüm  konularda, dilediğiniz zaman evinizde yaklaşık 3 saat sürecek bir ziyaret ile uzmanımız size yardımcı olmaktadır.

  Önerdiğimiz ve birlikte çalıştığımız uzmanlar ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
   
   

 • Bebek Ruh Sağlığına Uygun Bir Beslenme Deneyimi:

  Bebeklerin anne karnından başlayarak, süt bebekliği ve katı gıda döneminde beslenebilmesi ebeveyn-bebek ilişkisinin önemli bir öğesidir. Bağlanmayı ve "beslenebilmeyi" önceliklendiren bir yaklaşımda bebeğiniz ile ilişki kurmak adına bizden destek alabilirsiniz.

   

  İlgili Uzman: Uzm. Gelişim Psikoloğu Sinem Özen Canbolat

  Önerdiğimiz ve birlikte çalıştığımız diğer uzmanlar için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.